Latvija - Lietuva

Latvija - Lietuva 2019 (LV)

 

Posmi

Divi vienas dienas PDGA-C kategorijas turnīri:

 

  • 9Hill/Talsi, 15.septembris (svētd.); Latvija v. Lietuva 2019 – I – Talsi
  • Pavilniai/Viļņa, 29.septembris (svētd.);
    Latvija v. Lietuva 2019 – II – Viļņa 

 

Komandu sacensības (viens pret vienu)

Komanda ar augstāku iegūto rezultātu, ņemot vērā abu turnīru rezultātus (Talsu un Viļņas), savā īpašumā iegūs ceļojošo kausu.

Katras valsts rezultātu veido spēlētāju viens pret vienu sacensībā iegūto punktu kopsumma. Viens pret vienu pāru veidošana:

  • Abu valstu spēlētāji tiek sagrupēti trīs divīzijās, ņemot vērā Disc Golf Metrix reitingu: 860+, 800-859, mazāk kā 799.
  • Sagrupējot spēlētājus, vērā tiek ņemts reitings uz nākošo dienu pēc reģistrēšanās beigām. Katras grupas ietvaros spēlētāji tiek sakārtoti pēc to reitinga un pēc tam sadalīti pāros (LV 860+ divīzijas labākais spēlētājs sacentīsies ar LT šīs pašas divīzijas labāko spēlētāju, LV otrais labākais 800-859 divīzijas spēlētājs sacentīsies ar otro labāko 800-859 divīzijas LT spēlētāju utt.)

 

Katra pāra uzvarētājs savai valstij nopelna 3 punktus, zaudētājs vienu punktu. Ja ir neizšķirts, tad katrs spēlētājs nopelna pa diviem punktiem.

Ja spēlētājam nav pāra, tad viņš var nopelnīt vienu punktu savai valstij, ja sasniedz rezultātu, kas ir labāks kā otras valsts spēlētāja pārstāvētās divīzijas vidējais rezultāts.

Ja pēc punktu saskaitīšanas abām valstīm ir vienāds rezultāts, tad katras valsts divi labākie spēlētāji spēlē nāves maču (sudden death), līdz atlicis tikai vienas valsts spēlētājs (vai spēlētāji). Šī valsts tad arī ir uzvarējusi un iegūst ceļojošo kausu.

Individuālās sacensības

Katrā turnīrā paralēli valsts ieskaitei spēlētāji sacenšas arī individuāli divās PDGA divīzijās - MPO un FPO. Katras divīzijas pirmās trīs vietas tiek apbalvotas ar trofejām.

MPO 50 eiro 40 eiro 30 eiro

FPO 45 eiro 32 eiro 20 eiro

Metrix 800-859 45 eiro 32 eiro 20 eiro

Metrix līdz 799 3 diski 2 diski 1 disks Spēlētājs, kurš uzvarēs MPO/FPO, nevarēs saņemt balvu Metrix divīzijās. Ja spēlētājs iegūs vienu no top 3 vietām PDGA un Metrix divīzijās, viņš tiks apbalvots pēc PDGA divīzijas un viņa vietu ieņems nākamais labākais rezultāts.

Amatieru grupas spēlētāji, kuri negribēs pieņemt naudas balvas, saņems balvās diskus (skatīt Metrix 799 grupu) .

Ja būs neizšķirts rezultāts cīņā par balvām, spēlētāji spēlē pārspēli (deatmach) divus grozus, ko noteikts TD. Ja spēlētāji vēljoprojām nespēs noteikt, kurš ir labākais, tad nākamajā grozā tiks spēlēts tuvākais piemetiens grozam. Ja spēlētājiem ir neizšķirts rezultāts par 2. - 3. vietu un abi piekrīt saņemt naudas balvu, tad naudas balva tiks sadalīta vienādi starp dalībniekiem. Šajā gadījumā tiks tikai spēlēts CTP par izcīnīto vietu.

Tuvākais piemetiens grozam un tālākais puts tiks apbalvoti noteiktos grozos.

Katrs sacensību dalībnieks saņem piemiņas somas piekariņu.

Reģistrācija

Reģistrācija katram turnīram norit divās fāzēs.

Maksimālais spēlētāju skaits 72.

Vienāds vietu skaits spēlētājiem rezervēts katrai valstij pirmajā reģistrācijas posmā. Pirmās 30 vietas tiks tiem, kas pirmie reģistrēsies.+ 6 vietas tiks izdalītas ar personisku uzaicinājumu no organizatoriem (Skirmantas and Kalvis).

1.reģistrācijas posms

  • No 1.jūnija līdz 25.augustam (Talsi)
  • No 15.jūnija līdz 8.septembrim (Viļņa)

 

Spēlētāji, kuriem nesanāks vietas, būs ievietoti gaidīšanas sarakstā. 2.reģistrācijas posms

Otrajā fāzē katras valsts kvota tiek atcelta un, ja ir brīvas vietas, spēlētāji no gaidītāju rindas tiek reģistrēti sacensībām. Priekšroka tiek dota spēlētājiem, kuri piereģistrējušies agrāk.

 

  • No 26.augusta līdz 10.septembrim (Talsi).
  • No 9. septembra līdz 24. septembrim (Viļņa).

 

Ja pieteiksies 72 spēlētāji (pilns turnīrs), tad spēlētāji tiks lūgti savu dalību apstiprināt ar dalības maksas samaksāšanu.

Dalības maksa 15EUR; samazināta uz 10EUR spēlētājiem, kuri dzimuši 2001. gadā un vēlāk.

Organizatori

Vilniaus diskgolfo klubas Skirmantas Bikelis, skirmantas.bikelis@gmail.com +370 600 02517 9hill discgolf club Kalvis Fridenbergs kalvisfridenbergs@gmail.com