Prodigy/Par3 “Rising Stars” jauno talantu attīstības programma

Image
Rising stars

 

Domājot par Latvijas disku golfa nākotni, Par3.lv un disku golfa treneris Rolands Bergs ir apvienojuši spēkus ar Prodigy Disc disku ražotāju un izveidojuši Prodigy/Par3 jauno talantu attīstības programmu. Šīs atbalsta programmas ietvaros, konkursa veidā tiks izvēlēti trīs daudzsološākie jaunie disku golferi, kuriem tiks sniegts gan materiāls, gan izglītojošs atbalsts.

Šīs programmas mērķis ir veicināt jauno disku golfa talantu attīstību un vairot zināšanas par jaunu sponsoru iegūšanas iespējām. Atbalsts, kas nāk nevis no ģimenes līdzekļiem, bet no ārējiem avotiem uzlabo motivāciju un liek tiekties uz ar vien augstākiem mērķiem un labākiem sponsoru līgumiem.

Šobrīd Latvijā ir četri disku ražotāju atbalstīti sportisti – Tomu Vācieti un Sintiju Klezbergu atbalsta Latitude 64, Rolandu Bergu atbalsta Prodigy Discs, bet Raineru Balodi atbalsta Innova Discs.

Elviss Brauns, PAR3 īpašnieks saka: “Mūsdienu sporta industrijā sponsori vairs neskatās tikai uz sportista profesionālajām spējām. Tie arvien vairāk pievērš uzmanību sportista personalitātei, spējai radīt saturu, pievērst sev uzmanību un ietekmēt savu auditoriju. Jums nebūt nav jābūt labākajam spēlētājam, lai iegūtu sponsoru atbalstu – to var panākt arī ar aktīvu darbību disku golfa sabiedrībā, kā treneriem, apskatniekiem, vai promoteriem. Taču primāri, sniedzot atbalstu, disku golfa ražotāji pretī sagaida pārdošanas veicināšanu konkrētajā valstī.”

Prodigy Disc atbalstītais Rolands Bergs piebilst: “Es nebūt neesmu labākais disku golfa spēlētājs, bet es, iespējams, esmu labākais disku golfa treneris Latvijā. Mana aktivitāte DGtrenini Instagram un Facebook profilos tika pamanīta un novērtēta ar atbalstu no Prodigy Discs puses.” Rolands turpina: “Atbalstītāju piesaiste man nesagādāja grūtības arī nodarbojoties ar Freestyle BMX. Arī tur es nebiju labākais braucējs, bet ar savu aktivitāti un radošo pieeju nokļuvu gan BMX detaļu ražotāju paspārnē, gan ieguvu atbalstu no nozares veikaliem un drēbju ražotājiem.”

Ja arī Jums ir sapnis kļūt par ražotāju atbalstītu spēlētāju un, iespējams, kādreiz kļūt par profesionālu disku golferi, kas ar šo nodarbošanos pelna naudu, tad jebkāds atbalsts no ārpuses būs labs sākums šim grūtajam un izaicinājumu pilnajam ceļam.

Ko iegūs Prodigy/Par3 “Rising stars” komandas dalībnieki?

Tiem jaunajiem disku golfa spēlētājiem, kas iesniegs savu pieteikumu “Rising Star” atbalsta programmai, būs iespēja saņemt šādus labumus:

  • 300€ dāvanu karti tēriņiem ProdigyStore.eu interneta veikalā;
  • 30% atlaidi disku un inventāra iegādei Par3.lv interneta veikalā;
  • Praktisku atbalstu un padomus no Rolanda Berga un Elvisa Brauna par disku golfa karjeras attīstību, satura veidošanu un sponsoru piesaisti.

Trīs izvēlētajiem programmas kandidātiem būs arī pienākumi, kas saistīsies ar viņu sociālo kontu attīstīšanu un sekotāju skaita palielināšanu.

Kā pieteikties Prodigy/Par3 “Rising stars” komandas atlasei?

Pietiekties Prodigy/Par3 “Rising Stars” programmai var ikviens disku golfa spēlētājs, aizpildot anketu šeit – pieteikuma anketa.

Pieteikšanās atbalsta programmai norisināsies līdz 12. maijam. Prodigy/Par3 “Rising Stars”  atbalsta programmas dalībnieki tiks paziņoti 17. maijā.

Esiet drosmīgi, piesakieties un speriet pirmo soli, lai dotu sev iespējas turpmākajā disku golfa karjerā sasniegt augstus mērķus!

K