Noskaidroti Latvijas Kausa disku golfā 2. posma TOP 3

Image
dg_title_2021_lk2

Sestdien, 31. jūlijā, nedaudz lietainākos laika apstākļos nekā līdz šim šajā vasarā, Gulbenē Disku golfa parkā “Stari” notika otrais "Latitude 64 Latvijas Kausa disku golfā 2021" posms.

Sacensībās piedalījās 89 dalībnieki.

Pēc pirmā apļa Vīriešu grupā līderis bija Edgars Saulītis ar -1, viņam sekoja Ingemārs Stalšāns un Uvis Sūnākslis ar +1, taču otrajā aplī, uzlabojot savu rezultātu, Ingemārs izrāvās vadībā un noslēdza abus apļus ar 0, izcīnot 1. vietu. Savukārt Edgars abus apļus noslēdza ar +1, ieņemot otro vietu. Sīvāka cīņa bija par trešo vietu. Toms Vācietis pēc pirmā apļa bija 5. vietā, taču, nospēlējot 2. apli ar 0, ierindojās dalītajā trešajā vietā. Pārspēlē Toms pārspēja Uvi un izcīnīja 3. vietu (+3).

Arī Sieviešu grupā līdz pēdējam grozam rezultāts bija punkts punktā, piemēram, pirmo apli Katrīna Jencīte noslēdza ar +16, Elizabete Pēkšēna - ar +17, bet Alise Olte - ar +18. Bet pēc divu apļu kopvērtējuma TOP 3 izmainījās. Nospēlējot labāk otro apli (ar +9),  Alise izcīnīja 1. vietu (+27), Baiba – 2. vietu (+32) un Elizabete – 3. vietu (+34).

Savukārt vīriešu (40+) grupā pēc pirmā apļa TOP 3 spēlētāji noturēja arī savas pozīcijas 2. aplī, līdz ar to kopvērtējumā 1. vietu ieņēma Rolands Gruzītis (+4), 2. vietu - Niks Eihvalds (+7) un 3. vietu – Reinis Stalšānas (+8).

Līdzīgi kā Vīriešu (40+) grupā, arī abās jauniešu grupās (MJ15)  un (MJ 18) spēlētāji, kas pēc pirmā apļa ierindojās pirmajās trijās vietās, sīvās cīņās nosargāja savas vietas.