Noskaidroti Latitude 64 Latvijas Kausa 4. posma un kopvērtējuma uzvarētāji

Image
dg_title_gatis_met

Sestdien, 11. septembrī, atvasarīgos laika apstākļos (+23 grādos) Ērgļu “DiskGolfPark” notika pēdējas, ceturtais, “Latitude 64 Latvijas Kausa disku golfā 2021" posms, kura rezultāti noteica arī visu posmu kopvērtējuma uzvarētājus.

Latvijas Kausa 4. posmā posmā piedalījās 95 dalībnieki. Šis posms tikai vēlreiz apstiprināja to, ka disku golfā rezultāti ir neparedzami un cīņa par medaļām var izvērsties ļoti sīva.

Ja 3. posmā Vīriešu grupā pēc pirmā apļa līderos bija Edgars Saulītis, Nauris Sirmacis un Ingemārs Stalšāns, tad šoreiz, 4.posmā, pēc pirmā apļa vadība bija citi spēlētāji – Renārs Strazdiņš (-8), Jurijs Siņkevičs (-7) un Ingus Akulovs (-7).  Taču otrajā aplī trijnieks nedaudz pamainījās: pēc abu apļu kopvērtējuma 1. vietu izcīnīja Ingus Akulovs ar -13. Uzlabojot savu rezultātu, Edgars Saulītis, kurš pēc 1. apļa bija 6. vietā ar -2, noslēdza abus apļus ar -12, un dalīja 2. vietu ar Juriju. Pārspēlē Edgars pārspēja Juriju un izcīnīja 2. vietu, bet Jurijs - 3. vietu.

4 posmu kopvērtējumā 1. vieta – Edgaram Saulītim (285 p.), 2. vieta – Ingemāram Stalšānam (283 p.) un 3.vieta – Tomam Vācietim (274 p.).

Arī Sieviešu grupā līdz pēdējam grozam rezultāts bija punkts punktā, piemēram, pirmo apli Baiba Ķevere noslēdza ar +3, Alise Olte, Elizabete Pēkšēna un Elīza Dalbiņa - visas ar +5. Bet pēc divu apļu kopvērtējuma TOP 3 izmainījās. Nospēlējot labāk otro apli (ar -1),  Elīza izcīnīja 1. vietu (+4), Baiba – 2. vietu (+10) un Alise – 3. vietu (+11). Jāpiemin, ka Elīzai šis bija pirmais posms, kurā viņa šogad piedalījās, tāpēc kopvērtējuma pjedestālu sadalīja konkurentes.

Visu 4 posmu kopvērtējumā Sieviešu grupā 1. vieta – Alisei Oltei (291 p.), 2. vieta – Baibai Ķeverei (285 p.) un 3. vieta – Katrīnai Jencītei (279 p.).

Vīriešu (40+) grupā arī notika ļoti sīva cīņa par medaļām. Pēc pirmā apļa TOP 3 bija Niks Eihvalds ar -3, Gatis Rudiņš ar -2, kā arī Aldis Olte, Dainis Ruks un Reinis Stalšāns ar -1. Nospēlējot labāk otro apli (-2), Dainis un Reinis ieņēma dalīto 1. vietu. Pēc pārspēles Dainis izcīnīja 1. vietu, Reinis – 2. vietu. Savukārt par 3. vietu pārspēlē cīnījās Niks, Gatis un Rolands Gruzītis, jo visi trīs spēlētāji otru apli noslēdza ar -1. Pēc sīvām cīņām pārspēlē 3. vietu izcīnīja Niks.

Savukārt 4 posmu kopvērtējumā 1. vieta – Nikam Eihvaldam (295 p.), 2. vieta – Reinim Stalšānam (281 p.) un 3. vieta – Rolandam Gruzītim (279 p.).

Salīdzinājumā ar 2 un 3.posmu, kad Jauniešu grupā (MJ 18) TOP 3 bija nemainīgs – 1. vieta Aleksandram Ozoliņam, 2.vieta – Raineram Balodim, 3.vieta - Rūdolfam Markusam Čeičam, šajā posmā TOP 3 nedaudz pamainījās. Pēc pirma apļa līderos bija Rainers (-8), Rūdolfs (-3) un Aleksandrs (0). Bet pēc 2.apļa trijnieks nedaudz pamainījās, jo otro apli labāk nospēlēja Darians Galāņins, kurš pēc pirmā apļa ieņēma dalīto 6. vietu. Abu apļu kopvērtējumā 1. vietu izcīnīja Rainers ar -20, 2. vietu – Aleksandrs ar -7, bet 3. vietu dalīja Rūdolfs un Darians (+1). Pārspēlē nedaudz precīzāks bija Darians, tādējādi izcīnot 3. vietu.

Visu 4 posmu kopvērtējumā 1. vieta –  Aleksandram Ozoliņam (295 p.), 2. vieta – Raineram Balodim (295 p.) un 3.vieta – Rūdolfam Markusam Čeičam (270 p.).

Savukārt Jauniešu grupā (MJ15) pēc pirmā apļa TOP 3 spēlētāji noturēja arī savas pozīcijas 2. aplī, līdz ar to kopvērtējumā 1. vietu ieņēma Haralds Lūsis (+5), 2. vietu - Daniels Eihvalds (+6) un 3. vietu – Krišjānis Zadumins (+11).

Taču visu 4 posmu kopvērtējumā 1. vieta – Danielam Eihvaldam (295 p.), 2. vieta – Kristianam Stalšānam (281 p.) un 3.vieta – Dāvim Birkenfeldam (264 p.).

Nākamās Disku golfa sacensības “Latitude 64 Latvijas Komandu čempionāts disku golfā 2021” notiks 25. un 26. septembrī Disku golfa parkā “Laumas”.

Lai tālu un precīzi lido nākamajās sacensībās!