LDGF valde pateicas Darītājiem

Image
dg_title_gatis_met

Neskatoties uz pandēmijas mestajiem izaicinājumiem, 2021. gada disku golfa sacensību sezona ir izdevusies godam! Tomēr ne visi zina, ka, lai disku golfs Latvijā attīstītos un sacensības notiktu, vairāki entuziasti nemitīgi un bez atlīdzības velta savu laiku disku golfa norisēm.

Šoreiz, sezonas izskaņā pirms pēdējām LDGF oficiālajām sacensībām, LDGF valde vēlas pateikties Darītājiem, kuri nāca talkā oficiāli ievēlētajai federācijas valdei, lai ar zināšanām, pieredzi un darbu palīdzētu disku golfam notikt. Tie ir:

  • Edgars Kurpnieks, kurš rūpējās par federācijas oficiālās komunikācijas saturu, labskanību un savlaicīgumu.
  • Rolands Bēriņš, kurš nodrošināja federācijas komunikāciju ar vizuālo materiālu izveidi;
  • Kate Jēkabsone, kura sniedza palīdzīgu roku sacensību atskatu veidošanā un rūpējās par sacensību e-kalendāru mājas lapā;
  • Gunārs Grundmanis, kurš dalījās ar savu pieredzi, neatteica padomu, patstāvīgi nodrošināja visu Komandu čempionāta rezultātu uzskaites risinājumu, kā arī turpina uzturēt un attīstīt sevis izveidoto reitinga sistēmu;
  • Gatis Rudiņš, kurš iesaistījās praktiski visos aktuālajos LDGF lēmumos un izaicinājumos, papildus uzņēmās PDGA koordinatora lomu un realizēja dati.ldgf.lv tehnisko risinājumu ērtai un pārskatāmai spēlētāju licenču reģistrācijai.

Pateicībā par ieguldīto laiku un darbu LDGF Darītājiem un 2021. gada sezonas spilgtāko notikumu veidotājiem pasniegs nelielas atzinības veltes apbalvošanas laikā pēc Pāru čempionāta sestdien. Tiem atbalstītājiem un izcilniekiem, kuri nebūs pasākumā, piemiņas veltes tiks piegādātas citā veidā.