LDGF paveiktais 1.ceturksnī

Image
Niks

Pirmais šī gada ceturksnis ir paskrējis nemanot, un aktīvā disku golfa sezona ir sākusies. Atskatoties, ko LDGF ir paveikusi šajā laikā, varam teikt, ka neesam sēdējuši rokas klēpī salikuši. Ir ticis apstiprināts LDGF sacensību kalendārs – septiņi B līgas posmi, Latvijas čempionāts, komandu čempionāts un arī Latvijas kausa posmi. Parasti ir četri Latvijas kausa posmi, bet šogad esam nolēmuši organizēt pārsteiguma posmu, kurš būs piektais. Vieta un trase tiks turēta noslēpumā līdz pat pēdējam brīdim un tiks izziņota dienu pirms reģistrācijas. Trases izvēle būs LDGF valdes lēmums.

Esam apstiprinājuši arī atbalsta programmas 2024. gadam. Līdzīgi kā iepriekš, atbalstīsim pasākumus jauniešiem, jauniešu dalību augsta līmeņa sacensībās un sacensību reģistrāciju PDGA. Tāpat esam nolēmuši atbalstīt cilvēkus, kas vēlas iegādāties labu inventāru. Šajā sezonā veiksmīgi būs tie, kas plāno iegādāties ZUCA ratus – šie pirkumi tiks atbalstīti ar 30% līdzfinansējumu.

Lieldienu garās brīvdienas ir ļoti pateicīgas sacensību organizēšanai, un vienas no svētku sacensībām bija Pumpuru kausa pavasara posms Valmierā. Spēlētgribētāju bija daudz, un trase bija pilna. Organizatori, kā vienmēr, bija parūpējušies par visu visaugstākajā līmenī. Sacensības ir reģistrētas arī PDGA, un saskaņā ar visiem noteikumiem smēķēšana un alkohola lietošana sacensību laikā ir aizliegta. Diemžēl sacensību laikā nācās diskvalificēt personu, kas neievēroja šos noteikumus – sacensību direktors Gatis Rudiņš diskvalificēja sevi 2.raunda laikā.

Ļoti būtisks notikums disku golfā šogad ir Pasaules komandu čempionāts, kas notiks Austrālijā. Šim nozīmīgajam notikumam LDGF ir piesaistījusi sponsoru, kurš nodrošinās Latvijas izlases spēlētājiem krokodila ādas zābakus un ķengurādas formas tērpus šīm sacensībām. Paldies atbalstītājiem, un ceram uz augstiem sasniegumiem sacensībās!

1.aprīļa redakcija