Latvijas spēlētāju izlase dodas uz Eiropas Čempionātu disku golfā Čehijā

Image
ec_2021_izlase_cela

Latviju Eiropas disku golfa čempionātā, kurš no 7. līdz 11. augustam norisināsies Čehijā, Vīriešu grupā pārstāvēs Rūdofs Jānis Zosārs un Aigars Ancāns, Junioru (jaunietis) grupā - Rainers Balodis un Aleksadrs Ozoliņš, Junioru (jauniete) grupā - Alise Olte, bet veterānu grupā - Reinis Stalšāns. Kā rezervists vīriešu grupā izlasei līdzi dodas Jurijs Sinkevičs, kurš būs gatavs startēt gadījumā, ja sacensībās atbrīvosies papildus vieta.

Mūsu spēlētāju rezultātiem varēs sekot sacensību oficiālajā mājas lapā: https://edgc2021.com/

Vīrieši un juniori spēlēs Franz Ferdinand laukumā https://edgc2021.com/basic-information/franz-ferdinand-course/, bet jaunietes un veterāni - Meadows laukumā https://edgc2021.com/basic-information/konopiste-meadows-course/. 

Izlase ieradīsies Čehijā jau 8. augustā., lai iepazītos ar laukumu ārpus oficiālo treniņu grafika. Sagatavošanās tiks turpināta oficiālajos treniņa laikos 9.-10. augustā, lai jau 11. augustā uzsāktu sacensības. 

Jau pirms došanās vēlamies pateikties mūsu atbalstītājiem 9Hill, Sporta punkts, Fans Talsi par sagādātajām formām, lai mūsu dalībnieki var pārstāvēt valsti vienādās formās. Pateicamies arī Ice Berry par vitamīniem visa ceļojuma laikā, kā arī Jurijam Sinkevičam personīgi par nesavtīgo darbu, īsā laikā piesaistot atbalstītājus!

Izlases kapteiņa godu uzticam Aigaram Ancānam, mūsu pieredzējošākajam spēlētājam, kurš uzņemsies šefību arī par visiem izlases dalībniekiem sacensību laikā laukumā un ārpus tā!

Novēlam izlasei sasniegt visaugstākos sportisko mērķus, godam pārstāvēt valsti un atgriezties mājās ar vērtīgu pieredzi, kura noderēs sporta veida attīstīšanā savās pilsētās un laukumos.